نحوه انتقال اطلاعات به گوشی جدید چگونه است؟

یازار :

+0 به یه ن

بدون شک، همه ما وقتی گوشی‌‌ هوشمندمان را عوض می‌‌کنیم، دنبال راهی هستیم تا بتوانیم تمامی اطلاعات خود همچون مخاطبین، پیام‌‌ها، برنامه‌‌ها، عکس‌‌ها و داده‌‌ها را به دستگاه جدیدمان منتقل کنیم. جالب است بدانید که ما حتی می‌‌توانیم تنظیمات آیکون‌‌های صفحه اصلی، تصویر پس‌‌زمینه و چیزهای بیشتری را نیز به گوشی هوشمند جدید خود انتقال دهیم. همچنین می‌‌توانیم اطلاعات کامل خود را از گوشی‌‌های هوشمند اندروید به آی‌‌فون و بالعکس نیز منتقل کنیم. اگر با چگونگی انتقال اطلاعات به گوشی جدید آشنا نیستید، تا آخر مقاله با ما همراه باشید. در اینجا کامل توضیح خواهیم داد که چگونه می‌‌توانید این کار را انجام دهید.

چگونه مخاطبین خود را از آیفون به اندروید انتقال دهیم؟

انتقال اطلاعات بین گوشی‌های اپل و اندروید همیشه آسان نیست، اما یک راه حل ساده برای انتقال مخاطبین وجود دارد. گوگل به‌طور کامل و مرحله به مرحله‌‌ نحوه همگام‌سازی Gmail، تقویم و مخاطبین در آی‌فون و آی‌پد را در صفحات پشتیبانی خود توضیح داده است. در صورتی که به زبان انگلیسی مسلط هستید می‌‌توانید شرح کامل آن را از اینجا مطالعه کنید. به زبان ساده‌تر برای انجام این کار:

  • اول باید حساب گوگل خود را در دستگاه اپل فعال کنیم.
  • درصورتی که نسخه iOS گوشی ما ۷ یا بالاتر باشد، به سادگی Google را انتخاب می‌‌کنیم.
  • اما در نسخه‌‌های ۵ و ۶، گزینه Other را انتخاب کرده و از طریق افزودن حساب CardDAV Account، این کار را انجام می‌‌دهیم.
  • پس از ورود به حساب گوگل، گزینه Contacts را فعال می‌‌کنیم.
  • اکنون همگام سازی مخاطبین به طور خودکار شروع خواهد شد.

راهکارهای شرکت سازنده گوشی‌ هوشمند شما برای انتقال اطلاعات به گوشی جدید 

علاوه‌‌بر روش انتقال اطلاعات از طریق حساب گوگل، سازندگان تلفن‌‌های هوشمند اندرویدی نیز برنامه‌‌هایی را توسعه داده‌‌اند تا با کمک آن‌ها بتوانیم مخاطبین را از آی‌‌فون به گوشی‌های سامسونگ و سایر شرکت‌های سازنده انتقال دهیم. این برنامه‌‌ها اطلاعات را از راه‌های مختلفی همچون اتصال کابل، اتصالات اختصاصی (ad hoc) بین آی‌فون و اندروید و یا سیستم ابری (Cloud system) مربوط به سازنده گوشی‌‌های هوشمند شما، منتقل می‌‌کنند.


برای مشاهده ادامه مقاله روی عبارت انتقال اطلاعات به گوشی جدید کلیک کنید.


  • [ ]