اقدامات قبل از فروش گوشی دست دوم چیست؟

یازار :

+0 به یه ن

اگر در فکر فروش گوشی هوشمند یا تبلت قدیمی خود هستید یا می‌‌خواهید آن‌‌ها را به کسی هدیه بدهید، یکسری اقدامات قبل از فروش گوشی وجود دارد که باید انجام دهید. صددرصد هیچ‌‌کس دوست ندارد اطلاعات شخصی‌‌‌‌اش حتی به طور تصادفی در دست شخص دیگری باشد. ما در این مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه می‌‌توانید گوشی خود را همانند روز اولی که خریداری کرده‌‌اید پاکسازی کنید تا خالی از اطلاعات گردد.


اقدامات قبل از فروش گوشی دست دوم چیست؟

مهم نیست چه کسی قرار است بعد از شما، تلفن همراه یا تبلت شما را استفاده کند. همیشه باید قبل از دادن دستگاه خود به کسی، هم حافظه داخلی و هم حافظه خارجی آن را پاکسازی کنید. دلیل اصلی این کار، حفاظت از حریم خصوصی خودتان است. علاوه‌‌براین، تنظیم مجدد گوشی برای کاربر جدید نیز راحت‌‌تر خواهد بود. اقدامات قبل از فروش گوشی برای حذف داده‌‌های خود از تلفن قدیمی در زیر ذکر شده است. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.


1. سیم‌‌ کارت خود را از گوشی خارج ‌‌کنید.

اولین کاری که در خصوص اقدامات قبل از فروش گوشی باید انجام دهید این است که سیم کارتتان را از گوشی قدیمی خود خارج کنید. حتی اگر با تلفن همراه جدید خود یک سیم کارت جدید تهیه کرده باشید. چرا که احتمالا تعداد زیادی از مخاطبین‌‌تان در سیم کارت ذخیره شده باشد و شما مایل به از دست دادن آن‌‌ها نیستید.

ممکن است برای خارج کردن سیم کارت به ابزاری برای بیرون کشیدن اسلات سیم کارت نیاز داشته باشید. اگر به سوزن گوشی خود دسترسی ندارید و به زبان انگلیسی مسلط هستید با استفاده از مقاله‌‌ی نحوه‌ی باز کردن اسلات سیمکارت بدون ابزار می‌‌توانید اسلات سیم کارت را خارج کرده و سیم کارت خود را بردارید.


برای مطالعه ادامه مقاله روی عبارت اقدامات قبل از فروش گوشی کلیک کنید.

  • [ ]